MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN GEBECE’YE ÇOK AMAÇLI KAPALI AL

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN GEBECE’YE ÇOK AMAÇLI KAPALI ALAN

Manavgat Belediyesi, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların, sünnet, düğün, mevlit, pazar yeri ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlamak amacıyla, yaptığı kapalı alan çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Gebece Mahallesi’nde bölge halkının birçok ihtiyacını karşılayacak olan kapalı alan çalışmasına başladı. 400 m2’lik kapalı alan projesi tamamlandığında mahalle halkı gönül rahatlığıyla her türlü etkinliğini gerçekleştirebilecek. Manavgat Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri, çalışmalardan dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

GEBECE (1)

Manavgat Belediyesi hizmetlerinin, vatandaşların öncelikli ihtiyaçlarına ve sosyal yaşamına katkı sağlayacak bir şekilde hayata geçtiğini belirten Başkan Şükrü Sözen, çok amaçlı kapalı alan projesini planlanandan kısa sürede tamamlayarak bölge sakinlerinin hizmetine sunmak istediklerini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “ Gebece Mahallemizde yapımına başladığımız çok amaçlı kapalı alanı kısa sürede tamamlayarak hemşerilerimizin sünnet, düğün, mevlit, pazar yeri ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabileceği ortamı bir an önce sunmak istiyoruz. Çok amaçlı kapalı alanımız şimdiden hayırlı olsun. Manavgat Belediye’mizin çözüm odaklı hizmetleri tüm vatandaşlarımıza ayrımsız ve ayrıcalıksız bir şekilde ulaşmaya devam edecektir” dedi.

GEBECE (3)