MANAVGAT’TA KALP SAĞLIĞI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Untitled-2

MANAVGAT’TA KALP SAĞLIĞI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Manavgat Belediyesi ve Medical Park Hastaneler Grubu’nun birlikte düzenlediği “ Kalp Dostu Beslenme ve Sağlıklı Kalp İçin Egzersiz Hakkında Her Şey” adlı sağlık semineri İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde yapıldı

Manavgat Belediyesi ve Medical Park Hastaneler Grubu’nun birlikte düzenlediği “ Kalp Dostu Beslenme ve Sağlıklı Kalp İçin Egzersiz Hakkında Her Şey” adlı sağlık semineri İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde yapıldı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in de katıldığı seminere gelen vatandaşlar, sağlık hakkında merak ettiği bütün soruları konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Hüseyin Okutan’a sordu.

DSC_0049

DSC_0074

Kalp doktoru Okutan kalp sağlığı, sağlıklı spor, sağlıklı beslenme yöntemleri ve kalp damarı ameliyatları hakkında bilgi ve örnekler verdi. Seminer bitiminin ardından Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür eden Prof. Okudan, verimli bir seminer gerçekleştirdiğini ifade etti. Sahneye gelerek çiçek takdim eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, sporun ve kalp sağlığının önemine dikkat çekti. Başkan Sözen “ Sağlıklı beslenme, yaşam ve kalp sağlığı hakkında güzel bir seminer gerçekleştirdik. Mutlu Manavgat ailemizde vatandaşlarımızın daha sağlıklı bir yaşam geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

DSC_0086

DSC_0091