MANAVGATLI MUHTARLARDAN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

Untitled-1

MANAVGATLI MUHTARLARDAN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

Manavgat Muhtarlar Derneği yönetimi, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde Manavgat Muhtarlar Derneği Başkanı Tahsin Yılmaz ve dernek yönetimindeki muhtarları Side Ek Hizmet Binası’nda ağırladı. Muhtarları büyük bir nezaketle kapıda karşılayan Başkan Şükrü Sözen, önce muhtarların gününü kutladı. Sözen, muhtarların bu özel gününde onlarla sıcak sohbet etti, sorunları dinledi, çözüm noktasında yapılacak olan şeyleri paylaştı.

1-2

Dernek Başkanı Tahsin Yılmaz, halka hizmet noktasında çalışmalarında her an yanlarında olan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, “Sizler demokrasinin temel yapı taşları ve vatandaşı temsil noktasında en önemli noktadasınız. Sizler bizim yol arkadaşı, çalışma arkadaşlarımızsınız. Sizleri çok önemsiyoruz. Manavgat Belediyesi olarak elimizden geldiğince sizlerle işbirliği içerisinde hareket ediyor ve sizler sayesinde vatandaşlarımıza ulaşıyoruz. Bölgemizdeki 106 mahalle muhtarımızın her birine sevgimiz sonsuzdur. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde tüm mahalle muhtarlarımıza başarılı çalışmalarının devamını diliyorum ve her birinin muhtarlar gününü kutluyorum" diye konuştu. Ziyaretin sonunda Başkan Şükrü Sözen muhtarlara günün anlamı ve ziyaretleri nedeniyle fincan takımı hediye etti.

3

2

m (4)

m (5)