MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EMEK VE MİMAR SİNAN’A KALDIRIM

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EMEK VE MİMAR SİNAN’A KALDIRIM

Manavgat Belediyesi, her geçen gün büyüyen ve gelişen kentin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında Emek Mahallesi ve Mimar Sinan Mahallesi’nde kaldırım çalışması başlattı.

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, Emek Mahallesi 3016 numaralı sokakta çalışma tamamlanarak mahalle halkının hizmetine sunulurken, 3044 numaralı sokakta ise kaldırım çalışmaları en kısa sürede tamamlanarak bölge halkının hizmetine sunulacak.

EMEK 3016 SOKAK (1)

Belediye ekiplerinin, Mimar Sinan Mahallesi 6050 numaralı sokakta yaptığı kaldırım çalışması ise, rahat ve güvenli ulaşımı sağlamak amacıyla planlanandan daha kısa sürede yapılarak Manavgat halkının kullanımına sunulacak. Manavgat Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, Başkan Şükrü Sözen’e ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, kentin dört bir yanında vatandaşların taleplerine en hızlı şekilde çözüm ürettiklerini belirterek tüm Manavgat halkına zaman mefhumu gözetmeden hizmet götürdüklerini ifade etti.

EMEK 3016 SOKAK (2)

EMEK 3016 SOKAK (4)

EMEK 3044 SOKAK (5)

EMEK 3044 SOKAK (4)

EMEK 3044 SOKAK (1)

EMEK 3044 SOKAK (8)

MİMAR SİNAN MAHALLESİ (1)

MİMAR SİNAN MAHALLESİ (2)

MİMAR SİNAN MAHALLESİ (3)

MİMAR SİNAN MAHALLESİ (4)

MİMAR SİNAN MAHALLESİ (5)

MİMAR SİNAN MAHALLESİ (6)