MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞAĞIL HACIHATIPLAR MAHALLESİ

TA+ŞA¦ŞIL HACIHATIPLAR MAHALLES¦-NDE PARK YAPIMI (2)

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞAĞIL HACIHATIPLAR MAHALLESİ’NE PARK

Manavgat Belediyesi, “Her Mahalleye Bir Park” projesini tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, özellikle kırsal mahallelerdeki çocuk ve kadınlardan gelen talepleri ise geri çevirmemeye özen gösteriyor.

Başkan Sözen, son olarak Taşağıl’ın Hacıhatıplar Mahallesi’nde tüm bölgeye hitap edecek büyük bir parkın yapımına başladı. Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 3 bin 100 m2’lik alan üzerine yapılan park içinde çocuklar için oyun grupları, özellikle ev hanımlarını spora teşvik edecek fitness aletleri, mahalle halkının hoşça vakit geçirmeleri için 2 adet tahta pergole, yürüyüş yolları ve yeşil alan yer alacak.

TA+ŞA¦ŞIL HACIHATIPLAR MAHALLES¦-NDE PARK YAPIMI (3)

Hatıhatıplar Mahallesinin nefes almasını sağlayacak olan parkın yapım çalışmaları süratle devam ederken mahalle halkı da Başkan Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, her mahalleye park çalışmalarını artırarak sürdürdüklerini söyledi. Görev süresi sonuna kadar parksız mahalle kalmaması için ilgili birimlere talimat verdiğini belirten Başkan Şükrü Sözen, “Amacımız tüm Manavgat’ta park sayısını artırmak. Bunun için öncelikli ihtiyacı bulunan mahallelerimizi göz önünde bulunduruyoruz. Çocuklarımızdan gelen park isteklerini geri çevirmemeye ve imkanlarımız ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

TA+ŞA¦ŞIL HACIHATIPLAR MAHALLES¦-NDE PARK YAPIMI (4)

TA+ŞA¦ŞIL HACIHATIPLAR MAHALLES¦-NDE PARK YAPIMI (7)

TA+ŞA¦ŞIL HACIHATIPLAR MAHALLES¦-NDE PARK YAPIMI (6)