MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BİR FİNCAN KAHVEYLE EL ELE MUTLU

B¦-R F¦-NCAN KAHVEYLE MUTLU SENELERE

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BİR FİNCAN KAHVEYLE EL ELE MUTLU SENELERE

Manavgat Belediyesi, 2017 yılını Manavgat halkıyla birlik ve beraberlik içinde, iyi ve güzel duygu ve dileklerle karşılamak amacıyla “Bir Fincan Kahveyle El Ele Gönül Gönüle Mutlu Senelere” etkinliği düzenledi.

Manavgat Belediyesi’nin yeni yıl öncesinde esnaftaki alışveriş canlılığını artırmak, kente gelen yerli ve yabancı turistlere görsel güzellik sunmak amacıyla led aydınlatmalarla süslettiği Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte kahve ikram stantları kuruldu.

DSC_8148

“Bir Fincan Kahveyle Mutlu Senelere” organizasyonunda Manavgat Belediyesi personeli, Manavgat halkına elleriyle kahve pişirerek sunum yaptı. Yılbaşına kadar sürecek olan organizasyonun ilk gününde, kahve ikramları, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in şehir dışında olması nedeniyle Başkan Yardımcıları Sebahat Çevik, Aydın Öz ve belediye birim müdürleri tarafından yapıldı. Belediye Başkan Yardımcıları kahve ikram ederken, vatandaşların yeni yılını kutladı ve yeni yılın tüm Manavgat halkına sağlık, sıhhat, afiyet, huzur getirmesini diledi. Belediye personelinin elinden kahve ikramlarını alan vatandaşlar, sıcacık kahvelerini yudumlarken sohbet etme imkanı da buldu. Vatandaşlar, nazik düşüncesi için Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, yarınki etkinliğe katılarak Manavgat halkına elleriyle kahve ikramı yapacak

DSC_8182

DSC_8186

DSC_8199

DSC_8203