MANAVGAT BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

DSC_7216

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

İnsan odaklı, sosyal belediyecilik ilkesi ile hizmet üreten Manavgat Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 2.Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda iki ödüle birden layık görüldü.

Manavgat Belediyesi bu yıl Sosyal ve Kültürel Belediyecilik dalında “Barış” Temalı Manavgat Uluslararası Heykel Sempozyumu ile 1’incilik ödülüne layık görülürken,Çevre, Koruma, Peyzaj, Planlama, Tasarım ve Uygulama Projeleri dalında da Manavgat Şelalesi Çevre Düzenleme Projesi ile 3’üncülük ödülü almaya hak kazandı.

DSC_7185

Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde 2. Akdeniz Belediyeler Birliği Proje Yarışması ödül törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Başkan Yardımcıları Sebahat Çevik, Aydın Öz, Kültür Müdürü Halis Akkaya ve Etüd Proje Müdürü Ezgi Öz katıldı. Törende Manavgat Şelalesi Çevre Düzenlemesi ile layık görülen 3.’lük ödülünü Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Ezgi Öz ve Sebahat Çevik’le birlikte, Sosyal ve Kültürel Belediyecilik Dalındaki 1’incilik ödülünü ise başkan Sözen, Aydın Öz ve Halis Akkaya ile birlikte aldı. Başkan Şükrü Sözen, 22 belediyenin 5 kategoride 52 proje ile katıldığı yarışmada iki ödüle birden layık görüldükleri için mutlu olduklarını dile getirdi. Başkan Şükrü Sözen, “Manavgat’ı geleceğe taşıyacak projelerimizin başarılı görülüp, ödüllerle taçlandırılması bizleri memnun ediyor. Ödülleri çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan, desteklerini bizden esirgemeyen Manavgat halkı adına alıyorum. Bu ödülleri Manavgat Belediyemize layık gören Akdeniz Belediyeler Birliği’ne de teşekkür ediyorum” dedi.

DSC_7208

DSC_7249