MANAVGAT BELEDİYESİ’NDE YEREL YÖNETİMLER DERSİ

11

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDE YEREL YÖNETİMLER DERSİ

Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü ilkokul 4’üncü sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Sosyal Bilgiler Dersindeki “Yerel Yönetimler” konusunu Manavgat Belediyesi’nde işledi.

Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in şehir dışında olması nedeniyle öğrencileri, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek karşıladı. Ziyarette öğrenciler konuyla ilgili hazırladıkları soruları Başkan Yardımcısı Şimşek’e yöneltti. Öğrencilerin, yerel yönetimlerin kimler tarafından nasıl yönetildiği, yönetilirken yaşanılan zorluklar gibi sorularını Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek cevaplarken, eğlenceli anlar da yaşandı.

7K4A7602

Öğrenciler sorularının yanıtlarını ilgi ve merakla dinlerken, zaman zaman da zor sorularıyla terletti. Yerel yönetimler ile ilgili sorularının cevaplarını yerinde öğrenen öğrenciler ve öğretmenleri, Başkan Yardımcısı Şimşek’e kendilerini ağırladıkları için teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

7K4A7623

7K4A7626

7K4A7641