MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 14 ŞUBAT

14 +ŞUBAT KUTLAMA MESAJI

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

İnsanoğlu açısından sevgi, huzurlu ve mutlu bir yaşamın sürdürebilmesi için çok önemlidir. Hayatımızı sevgi üzerine inşa etmek ve onu kalıcı kılmak kişisel mutluluğumuzun temel koşuludur. Bu nedenle insanlar, sevgiyi bulmak ve yaşatmak için her zaman üstün çaba göstermektedir.

Sevgiyi ve sevgililer gününü sadece kadın-erkek ilişkilerine indirgemek de eksik bir yaklaşım olur. Sevgili, sevilendir…

Kendisiyle barışık yaşayan, insanları seven, yaşadığı yeri seven, doğayı ve içindeki herşeyi seven insanların oluşturduğu toplumlar, sosyal barışı yakaladıkları için geleceğe daha güvenle bakar.

Bizim de sevgilimiz, sevdiğimiz, onun için emek harcadığımız, yaşadığımız yer MANAVGAT’tır. Manavgat bizim sevdamızdır. Manavgat’ımız sevgiyle, birliktelikle, barışla gelişecek, büyüyecek çok daha iyi konumlara gelecektir.

Sevmek kadar sevgiyi ifade etmek çok daha önemlidir. Manavgat’ımızda küçük, büyük, genç, yaşlı herkesin yaşantılarını sevgi üzerine inşaat etmek ve bu sevgi ve barış ortamının kalıcı olmasını sağlamak en büyük hedefimizdir.

MANAVGAT BELED¦-YE BA+ŞKANI +Ş+£KR+£ S+ûZEN 2

14 ŞUBAT’TA CUMHURİYET MEYDANI’NDA

SEVGİYİ PAYLAŞMAYA DAVET

Bölgemizde sosyal barış ve sevgi zincirinin sıkı sıkı bağlanması için her kesimden insanı birleştirerek, ortak akıl yaratmaya çalışıyoruz. Tüm Manavgat halkını bu sevgi zincirinin bir halkası olmaları amacıyla 14 Şubat 2016 Pazar Günü Saat 14.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda sevgiyi paylaşmaya davet ediyorum.

Manavgat’ta sosyal barış ve sevgi ortamının yaratılmasında bize destek veren her kesime çok teşekkür ediyoruz. Sevginin sadece 14 Şubat’larda değil, bütün günlerde ve zamanlarda yaşanıp ifade edildiği bir dünya dileklerimle bütün hemşerilerimin sevgililer gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Şükrü SÖZEN

Manavgat Belediye Başkanı