KREŞ ve GÜNDÜZ BAKIMEVİ

kreşler

KREŞ ve GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi,öncelikli olarak dar gelirli ailelere hizmet veren bir Sosyal Sorumluluk Projesidir.

Öğrencilerimiz bilgiyi ezbere dayalı değil,araştırarak,sorgulayarak,yaparak ve yaşayarak edinirler.Çocuklarımız paylaşımcı,kendini ifade edebilen,sorumluluk sahibi ve Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler olarak eğitim alırlar.

Çocuk Kültür Merkeziyle ortak kullanılan binamız 5 sınıf,1 çok amaçlı salon,mutfak,yemekhane ve uyku odası olarak inşa edilmiştir.Kreşimiz 24 Kasım 2015 tarihinde açılmış olup 04 Ocak 2016 tarihinde faaliyetine başlamıştır.90 öğrenci kapasitemiz bulunmakta olup mevcut öğrenci sayımız 74'tür.2018 Haziran ayı itibariyle toplam 372 adet öğrenciyi mezun etmiş bulunmaktayız.

Öğrencilerimiz için 3 öğün yemek servisimiz vardır.Kahvaltı,öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı mutfağımızda görev alan profesyonel aşçılarımız tarafında hazırlanmaktadır.

Okulumuzu diğer kurumlardan ayıran en önemli hususlardan birisi de temizliği olup sınıflarımız sürekli havalandırılarak titizlikle görevli personellerimiz tarafından temizliği yapılmaktadır.

ÖĞÜN SAATLERİMİZ

08:30-10:00 Sabah Kahvaltısı

11:30-12:30 Öğle Yemeği

14:30-15:30 İkindi Kahvaltısı

Kayıt Bilgileri

Çocukların kaydının yapılması için öncelikle Kreş Ve Gündüz Bakımevi’ne ön başvuru yapılması gerekmektedir. Kesin kayıt alınması durumunda Kreş Ve Gündüz Bakımevi tarafından aşağıdaki belgeler istenir.

Velinin dilekçesi,

6 adet vesikalık fotoğraf,

Çocuğun ve velinin nüfus cüzdanı sureti,

Sağlık raporu

Çocuğun aşı kartı fotokopisi

İkametgah belgesi

İletişim:7533001