MANAVGAT BELEDİYESİ TSM KOROSU’NDAN ‘GÖNÜL ŞARKILARI’

koro1

MANAVGAT BELEDİYESİ TSM KOROSU’NDAN ‘GÖNÜL ŞARKILARI’

Manavgat Belediyesi’nin kültür sanat çalışmaları kapsamında kurulan ve 1 yıldır çalışmalarına devam eden Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu, Atatürk Kültür Merkezi’nde ‘Gönül Şarkıları’ konseri verdi. Muhteşem sanat gecesine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ailesi ile birlikte katıldı.

Özgür Bekiz’in koro şefliğini ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in ablası Tülay Enhoş’un sunuculuğunu yaptığı 25 kişilik koro konseri, dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı. Konseri dinlemeye Başkan Sözen ailesi ile birlikte katılırken, vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. ‘Gönül Şarkıları’ konserinde; Zeki Müren, Zekai Tunca ve uşak makamından eserleri seslendiren Manavgat Belediyesi’nin TSM Korosu dinleyenlerden büyük alkış aldı.

7K4A4661

DİNLEYİCİLERDEN TAM NOT

Manavgat Belediyesi TSM korosu koristlerinden Levent Güner, Gönül Numanoğlu, Ahmet Oflazoğlu,Ali Uğur, Esin Güner, Filiz Yılmaz, Nebahat Gür, Safiya Uysal Vural, Turan Vural, Tenzile Hanegelioğlu, Fatma Güler, Rukiye Andaç ve şef Özgür Bekiz’in söylediği solo eserler ise dinleyenlerden tam not aldı.

7K4A4652

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yaklaşık bir yıldır çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten TSM korosuna yaşattıkları müzik ziyafetinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi. Konser sonunda ise Başkan Sözen,ablası Tülay Enhoş ile Şef Özgür Bekiz’e çiçek takdim etti.

7K4A4697

7K4A5000

7K4A4905

7K4A5029

12.12.2018