BAŞKAN AMCADAN ÖZEL ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

özel çocuklar

BAŞKAN AMCADAN ÖZEL ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu öğrencilerini ziyaret ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Sözen, Engelliler Günü dolayısıyla Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Dr. Hüseyin Vural Eğitim Okulu’nda eğitim gören çocukları ziyaret etti. Öğrenciler, Başkan Sözen’i büyük bir sevinçle karşılayarak, hazırladıkları gösterileri büyük bir heyecanla sundu. Öğrenciler ile tek tek ilgilenen Başkan Sözen, öğretmenler ve aileleri de dinledi. Başkan Amca’nın getirdiği hediyelere oldukça sevinen çocuklar, hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

7K4A3457

“ENGELSİZ MANAVGAT İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Engelsiz bir Manavgat için çalıştıklarını belirten Başkan Sözen; “Bu konuda birçok proje ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Bu projelerimizden biri olan Engelsiz Yaşam Merkezini ise Ilıca mahallemizde en yakın zamanda hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Engelsiz Manavgat’ı sevgi ile oluşturmak için her zaman çalışmaya devam edeceğiz. Buradaki çocuklarımızın yüzünü güldürebildiysek, onların kalbine dokunabildiysek ne mutlu bizlere” diye konuştu.

7K4A3531

BAŞKAN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Şerafettin Çetin ve Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu Müdürü Ali Hakan Öz ise eğitim sürecine verdiği katkılardan ve her zaman yanlarında yer aldığı için Başkan Sözen’e teşekkür etti.

7K4A3538

7K4A3551

7K4A3405

7K4A3593

Tarih:06.12.2018