Başkan Sözen'in Kadir Gecesi Mesajı

6

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan'ın son günlerini yaşıyoruz. Ramazanla birlikte zenginleşen ve Kadir Gecesi'nde doruğa çıkan manevi güzelliklerimizin, sevgi, merhamet ve yardımlaşma duygularıyla toplumsal huzur içinde kuvvetlenerek devam etmesini temenni ediyorum.

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ın son günlerini yaşıyoruz. Ramazanla birlikte zenginleşen ve Kadir Gecesi’nde doruğa çıkan manevi güzelliklerimizin, sevgi, merhamet ve yardımlaşma duygularıyla toplumsal huzur içinde kuvvetlenerek devam etmesini temenni ediyorum.

Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm dualar diliyorum ki ailelerimiz, milletimiz, ülkemiz ve Manavgat’ın birliği ve bütünlüğü adına kabul olur.

Bu mübarek geceye sel felaketi ve şehit olan yavrularımızın acısı yüreklerimizi yakarak hüzünle giriyoruz. Sel felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız ve bütün şehitlerimizi Mübarek Kadir gecesi vesilesiyle rahmetle yâd ediyor, başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere bütün milletimize başsağlığı diliyorum.

Bayram havasını da hissetmeye başladığımız şu günlerde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin bütün İslam Aleminin ve Manavgatlılar için sevgi, huzur, sağlık, kardeşlik ve sosyal barışın birlikteliğinde hayırlara vesile olmasını temenni eder kandillerini en içten dileklerimle kutlarım.
Şükrü SÖZEN
Manavgat Belediye Başkanı