İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN YAZ KUR

DSC_4837

İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN YAZ KURSU SERGİSİ

Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nin Yaz Kursları Resim Sergisi, düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı.

2 ay süren ebru, ahşap boyama ve resim yaz kurslarına devam eden yaklaşık 350 öğrencinin eserlerinden oluşan serginin açılışına CHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, oda başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi öğrencileri, öğretmenler, Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Manavgat’taki çeşitli okullardan öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

DSC_4875

Protokol ve öğrenciler ile birlikte yapılan kurdele kesiminden sonra hep birlikte sergi gezildi. Milletvekili Mustafa Akaydın, Başkan Şükrü Sözen ve sanatseverler, öğrencilerin yaptığı resimleri ve el sanatlarını tek tek inceledi ve çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Sözen, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde yıl boyunca 18 dalda kurs verildiğini ve her yıl binlerce genç, kadın ve çocuğun kurslardan mezun olarak hobi edindiklerini söyledi. Başkan Sözen, “Öğrencilerimizin sergisi son derece güzel. Hepsinin emeğine ve yüreğine sağlık. Gençlerimizin ve çocuklarımızın eğitimi bizim için her zaman oldu. Ve yatırımlarımızı da hep bu yönde yaptık. Gençlik Merkezimizdeki eğitimlerimiz de artarak devam etmekte. Öğrencilerimizi yetiştiren Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerimizi, kursiyerlerimize ve değerli velilere çok teşekkür ederim” dedi.

DSC_4887

DSC_4903

DSC_4922