HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN KAYMAKAM NAZMİ GÜNLÜ’YE İADE-İ

IMG_7466 HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN KAYMAKAM NAZMİ GÜNLÜ’YE İADE-İ ZİYARET

Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan büyükler, her fırsatta kendilerini ziyaret edip gönüllerini alan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü’ye iade-i ziyarete gitti.

Kaymakam Günlü, kendisini ziyarete gelen Huzurevi heyetini Kaymakamlığın giriş kapısında büyüklerin ellerini öperek karşıladı. Ziyarette huzurevi sakinlerine Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz ve Huzurevi Müdürü Rahmiye Demirtaş eşlik etti. Kaymakam Günlü, huzurevinden gelen en ağır konuklarını makamında büyük bir nezaketle ağırladı. Onlarla uzun uzun sohbet eden Günlü, istek ve şikayetleri de dinledi.

IMG_7524

Huzurevi sakinleri, hiçbir zaman kendilerini yalnız bırakmayan, her fırsatta ziyaret edip gönüllerini alan Kaymakam Nazmi Günlü’ye, el işi atölyelerinde ortaya çıkardıkları eser ve çalışmalardan hediye etti. Hoş sohbet havasında geçen ziyarette Kaymakam Günlü ise büyüklere çeşitli ikramlarda bulundu. Huzurevi sakinleri, “Manavgat Kaymakamımız Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Şükrü Sözen oğlumuzla her türlü etkinlik ve özel günde ayağımıza gelerek bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar. Kendilerine yakın alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bize gösterdiği duyarlılıktan dolayı, iade-i ziyarette bulunmak istedik. Kaymakamımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. Kaymakam Günlü ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyet ve onuru dile getirerek, her zaman büyüklerin yanında olmaya devam edeceğini söyledi

IMG_7513