MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN FENER ALAYLI, KONSERLİ 30 AĞUSTOS

891

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN FENER ALAYLI, KONSERLİ 30 AĞUSTOS KUTLAMASI

Manavgat halkı, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan fener alayı yürüyüşü ve Kurtalan Ekspres konseri ile coşacak.

Manavgat Belediyesi, Manavgat halkının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. Yıl dönümünü, daha coşkulu ve milli duygular içerisinde geçirebilmesi amacıyla bir dizi etkinlik hazırladı. 30 Ağustos Perşembe günü saat 20.00'da Cumhuriyet Meydanı’nda toplanacak olan halkın katılımıyla bayraklı meşaleli fener alayı yürüyüşü düzenlenecek. Fener alayı yürüyüşü, Yapay Şelale kavşağını takip ederek Atatürk Kültür Merkezi’nde son bulacak.

DEN_1977

Ardından Atatürk Kültür Merkezi önünde gerçekleştirilecek olan konserde Kurtalan Ekspres, en sevilen şarkılarını Manavgat halkı için seslendirecek. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat halkını 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı hep birlikte kutlamaya davet etti. Başkan Sözen,''30 Ağustos Perşembe günü fener alayı yürüyüşümüz ve Kurtalan Ekspres konserimizde hep birlikte el ele olalım. Bu milli bayramımızı coşkuyla kutlayalım'' dedi.

DSC_6569