MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BÜYÜK MAHALLELERE İFTAR SOFRASI

222

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN BÜYÜK MAHALLELERE İFTAR SOFRASI

Manavgat Belediyesi, mübarek Ramazan ayında Atatürk Kültür Merkezi önünde kurduğu iftar sofrasının yanı sıra kentin büyük mahallelerinde de iftar sofraları kurarak binlerce vatandaşı bir araya getiriyor.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sarılar ve Side Mahallesi’ndeki iftarlara katılarak vatandaşlarla birlikte oruç açtı. İftar sofralarını tek tek dolaşan Başkan Sözen, vatandaşlarla sohbet ederek, herkese hayırlı Ramazanlar diledi. Oruçlar, dualar eşliğinde açılırken, binlerce vatandaş Manavgat Belediyesi sofrasında lokmalarını paylaştı.

2

TÜM VATANDAŞLARIMIZI İFTARA DAVET EDİYORUM

Başkan Sözen, iftar sofralarının insanları bir araya getirdiğini belirterek, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar çadırı geleneğimizi devam ettiriyoruz. Ramazan ayı, sevgi ve hoşgörü duygularının yoğun olarak yaşandığı bir ay. İftar çadırlarımızda bu duyguların en güzel şekliyle vatandaşlarımızla yaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde lokmalarımızı paylaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı hep birlikte iftar yapmaya davet ediyorum” dedi.

7K4A8811

Manavgat Belediyesi iftar çadırları 24 Mayıs Perşembe günü Taşağıl pazar yerinde, 28 Mayıs Pazartesi günü Ilıca Çarşamba pazarı yerinde kurulacak.

7K4A8899

DSC_2304

DSC_2396

7K4A8880

4