BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN KIZ ÖĞRENCİLERE VEDA YEMEĞİ

kamp2

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN KIZ ÖĞRENCİLERE VEDA YEMEĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrencilere Büyük Şelale’de veda yemeği verdi

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kırsal mahallelerde konaklayan kız öğrenciler için düzenlenen “Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrenciler ile birlikte Büyük Şelale’de akşam yemeğinde buluştu. 12 gün boyunca Manavgat Belediyesi’nin çatısı altında eğlenceli aktiviteler, Manavgat gezileri ve kişisel gelişim dersleri alan kız öğrenciler için düzenlenen yemek neşeli anlara sahne oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yemeğin ardından kız öğrenciler ile birlikte uzun uzun sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

MNVG9910

MNVG9869

Kız öğrenciler kendilerine bu imkanı sunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Öğrenciler, “12 gün boyunca hem kendimizi geliştirdik hem de yeni arkadaşlar edindik. Başkanımız Şükrü Sözen ve öğretmenlerimiz bizlerle bir anne baba gibi ilgilendi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, “Kamp projemizin ilk grubunda yer alan öğrencilerimiz ile güzel bir akşam yemeğinde bir araya geldik. Çocuklarımız 12 gün boyunca verimli bir eğitim ve tatil dönemi geçirdi. Kızlarımızın mutluluğu bizlere güç ve gurur veriyor. Projemiz devam edecek” dedi.

MNVG9866

MNVG9903