16.SİDE DÜNYA MÜZİKLERİ FESTİVALİ ANTALYA DEVLET SENFON

senfoni

16.SİDE DÜNYA MÜZİKLERİ FESTİVALİ ANTALYA DEVLET SENFONİ ORKESTRASI İLE DEVAM EDİYOR

Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali ikinci gününde Gün Batımı Konserleri ve Antalya Devlet Senfoni Orkestrasının muhteşem müzikleri ile yerli ve yabancı binlerce turisti etkilemeyi başardı

GÜN BATIMINDA CAZ KONSERİ

Manavgat Belediyesi tarafından organize edilen festivaller, ara vermeden devam ediyor. 7. Uluslararası Motosiklet Festivali ve 21. Barış Suyu Festivali’nden sonra 16. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali de Side Antik Kentinde hız kesmeden devam ediyor. Festivalin ilk gününde “Gün Batımı Konserleri” kapsamında Side Limanı’na kurulan küçük sahnede Amerika’dan Romana Caz Band, ikinci günde ise Meksika’dan Del Mondo Casa ekibi sahne aldı.

MNVG9952

MNVG9930

Gecenin devam eden saatlerinde yine Side Liman Mevki’ndeki büyük sahnede Antalya Devlet Senfoni Orkestrası sahne aldı. Coşkulu müzik dinletisini yerli ve yabancı turistler, güneşin muhteşem güzellikte battığı Side’nin tarihi atmosferinde büyük keyifle ve dans ederek izledi. Festivalin son gününde dünyaca ünlü Hürrem Sultan Dans Gösterisi izleyicileriyle bir araya gelecek.

DJI_0083

MNVG0019