MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZ ÖĞRENCİLERE KEYİFLİ YAZ K

kamp

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZ ÖĞRENCİLERE KEYİFLİ YAZ KAMPI

Manavgat Belediyesi’nin kırsal mahallelerde konaklayan kız öğrenciler için düzenlediği “Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrenciler, eğlenceli aktiviteler ve Manavgat gezileriyle tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor

Manavgat Belediyesi’nin kırsal mahallelerde konaklayan kız öğrenciler için düzenlediği “Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrenciler eğlenceli aktiviteler ve Manavgat gezileriyle tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor.

YAZ KAMPINDAK¦- KIZ +û¦ŞRENC¦-LER (1)

Dolu dolu geçen kamp programındaki öğrenciler, Side Antik kenti ve Side Müzesi gezisinin yanı sıra, tekne ile Manavgat Boğazı gezisi, yüzme, resim, plates, kişisel gelişim seminerleri, tenis dersleri, modern dans ve sinema etkinliği olmak üzere pek çok faaliyette bulunmanın mutluluğunu yaşadı. Verimli bir kamp döneminde bulunan öğrenciler, yaz tatilinde hem kendilerini geliştirdikleri için hem de Manavgat Belediyesi’nin çatısı altında tatilin tadını çıkardıkları için Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, kız öğrencilerin yaz tatilini verimli bir hale getirebilmek için çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Başkan Sözen, “ Yoğun geçen bir eğitim-öğretim yılının ardından kızlarımız için hem eğlenebilecekleri hem de kendilerini geliştirebilecekleri bir kamp programı hazırladık. Çocuklarımızın geleceğini düşünmek ve onlara mutlu bir gelecek hazırlamak hepimizin temel görevidir. Onların mutluluğu bizim için güç ve gurur kaynağıdır” dedi.

YAZ KAMPINDAK¦- KIZ +û¦ŞRENC¦-LER (5)

YAZ KAMPINDAK¦- KIZ +û¦ŞRENC¦-LER (7)

YAZ KAMPINDAK¦- KIZ +û¦ŞRENC¦-LER (2)