BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HEDİYELER

DSC_6297

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HEDİYELER

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Çocuk Kültür Merkezi Yaz Okulu’na devam eden çocukları sık sık değişik hediyelerle ödüllendiriyor. Başkan Sözen geçtiğimiz günlerde Çocuk Kültür Merkezi Yaz okulu kapsamında düzenlenen “Sinema Şenliği’ne” katılarak çocuklara özel olarak hazırlamış “Diş temizlik seti” hediye etti.

DSC_6272

İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’ndeki Sinema Şenliği’nde “Orman Çocuğu” isimli film ve Atatürk slaytı izleyen 200 çocuk, etkinlik sonrasında karşılarında Başkan Şükrü Sözen’i görünce oldukça sevindi. Başkan Şükrü Sözen, sinema sunumları sonrasında öğrencilerin yaz okulunda öğrendikleri halk oyunları ve modern dans gösterilerini de izledi. 7-14 yaş grubundaki çocukların etkinliklerinde aileleri de yer aldı. Program sonunda çocuklarla bir araya gelen Başkan Sözen’in hediyeleri özellikle minikleri oldukça memnun etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yeni hizmete açılan Manavgat Belediyesi Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’nin aileler tarafından büyük ilgi görmesinin oldukça sevindirici olduğunu dile getirdi. Sözen, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız bizim için çok değerli. Kentimizde yaptığımız her yatırım, her proje onların daha rahat bir gelecekte yaşamaları içindir.

DSC_6290

Onların eğitimine de büyük önem veriyoruz. Bu amaçla açtığımız Çocuk Kültür Merkezi’miz büyük ilgi gördü. Amacımız bu merkezlerimizin sayısını artırmak. Her zaman çocuklarımızın yanında olarak onların aktivitelerine katılmak bizleri de mutlu ediyor. Diş temizlik seti gibi karınca kararınca verdiğimiz hediyeler ise onların iyi alışkanlıklar edinmelerini sağlamak ve sağlık ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunmak içindir. Çeşitli hediyelerimiz devam edecek” dedi. Çocuk Kültür Merkezi Yaz Okulu’nda 488 öğrencinin bağlama, drama; halk oyunları, modern dans, İngilizce, akıl oyunları ve resim dallarında eğitim aldığı belirtildi. Eylül ayı itibarı ve okulların açılmasıyla da ilkokul 2, 3, 4. Sınıf ve ortaokul 5,6,7,8. Sınıf öğrencileri için etüd programlarının başlayacağı açıklandı. Kayıt yaptırmak isteyenlerin 753 23 34 nolu telefondan bilgi alabileceği vurgulandı.

DSC_6287