BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI

DSC_2406

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN OYUNU AİLESİYLE BİRLİKTE KULLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Türkiye Anayasa Değişikliği Referandumu’nda”, eşi Hatice Sözen, oğlu İbrahim Sözen ve kardeşi Fatih Sözen ile birlikte Anadolu İmam Hatip Lisesi’ndeki 1021 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Başkan Sözen, okula ailesiyle birlikte girişinde vatandaşlarla sohbet etti, sandık görevlileri ve müşahitlerin ellerini sıkarak referandumun hayırlı olmasını diledi. Başkan Sözen ve ailesi 1021 nolu sandıkta sıralarını bekleyerek tek tek oylarını kullandı. Başkan Şükrü Sözen, oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Türkiye Anayasa Değişikliği Referandumunda eşim, oğlum ve kardeşimle birlikte vatandaşlık görevimizi yerine getirerek oyumuzu kullandık.

DSC_2413

Bu toplumun, vatandaşlarımızın duyarlı olduğuna eminim. Vatandaşlarımızın kullanacağı oylar her ne olursa olsun hepimizin geleceği içindir. En mutlu olduğumuz şey, aldığımız haberlere göre ülkede huzurlu bir ortamda oy kullanmanın gerçekleştiğidir. Destekleri olan idarecilerimize, güvenlik kuvvetlerimize, tüm görevlilere yürekten teşekkür ederim. İnşallah sandıklar kapanınca da neticesi ne olursa olsun bu huzur ortamı devam eder ve çıkacak neticeyi de bu toplum kabullenir. Çıkacak neticenin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

DSC_2435

DSC_2439