BAŞKAN SÖZEN’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZGÖNÜL’E KUTLAMA

DSC_1965

BAŞKAN SÖZEN’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZGÖNÜL’E KUTLAMA ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş yıldönümünde, kentteki emniyet mensuplarını unutmadı. Başkan Sözen, Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Sözen, 10 Nisan Polis haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde görev yapan polis memurlarını ellerini sıkarak tebrik etti. Emniyet Müdürü Özgönül Başkan Sözen’i büyük bir nezaketle ağırladı. Başkan Şükrü Sözen, Manavgat’ta huzur ve asayişin sağlanmasında polis teşkilatının sarf ettiği çabalar için Emniyet Müdürü Özgönül’e teşekkür etti.

MANAVGAT HUZUR KENTİ

Başkan Şükrü Sözen, “Kamu düzenini koruyan kanunların uygulanmasında emniyet teşkilatımıza önemli görevler düşmektedir. Bilinmelidir ki, demokrasinin yaşaması, huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakarca yapmış, gerektiğinde canını vermiştir. Bundan dolayı da toplumumuzun güven ve takdirini kazanmıştır. Milletin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Manavgat’ta Emniyet güçlerimizin düzenli çalışmasıyla halkımızın huzur ve güveni, en üst düzeyde tutulmaktadır. Dünya turizminin gözbebeği Manavgat’ımız, asayiş düzeni açısından da tam bir “Huzur kentidir. Huzur içinde yaşamamızı sağlayan Emniyet güçlerimize bu anlamda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemizin dört bir tarafında ve Manavgat’ta büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz 'Polis Haftası'nı kutluyorum. Son günlerde her biri vatan evladı olan şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül ise Manavgat’ta ilçe Emniyet Teşkilatının diğer kurumlarla uyumlu birliktelik ve istişare içinde bölge insanının huzuru ve güvenliği için özverili bir şekilde çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirterek Başkan Sözen’e nazik kutlama ziyareti için teşekkür etti.