BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA 2. KEZ KAR JESTİ

karneakm

BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA 2. KEZ KAR JESTİ

Başkan Sözen, geçtiğimiz hafta Sarılar Mahallesi’nde düzenlediği kar şenliğini, çocuklardan gelen yoğun istek üzerine yeniden Atatürk Kültür Merkezi önünde organize etti.

Manavgat Belediyesi, yarıyıl tatiline devam eden çocukları karla buluşturmak için Atatürk Kültür Merkezi önünde 2. kez KAR-NE Şenliği düzenledi. Başkan Sözen’in, çocuklar için yaylalardan kamyonlarla kar getirdiği kar şenliğine binlerce vatandaş ile çocuklar yoğun ilgi gösterdi. "Haydi Çocuklar Kar Topu Oynamaya"sloganıyla Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen kar şenliğinde kentteki çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Toros dağlarının yüksek kısımlarından temiz karların getirildiği şenlik alanına, kar yağış atmosferini yaşatabilmek için kar makineleri de yerleştirildi. Şenlik alanındaçocuklar animasyon eşliğinde eğlenirken, oyun alanı ve yüz boyama alanları da çocuklar için oluşturuldu. Ayrıca çocuklar için pamuk şeker de yapılırken, şenliğe gelenlere sucuk ekmek ikramı yapıldı.

1

BAŞKAN SÖZEN ÇOCUKLA ÇOCUK OLDU

Atatürk Kültür Merkezi önünde, binlerce vatandaş müzik eşliğinde kartopu oynamanın tadını çıkardı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de şenlik alanına gelerek, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Çocuklarla doyasıya kar topu oynayan Başkan Sözen, yüz boyama alanında miniklerin yüzüne boyama yaptı. Oyun alanında ise çocuklar ile birlikte eğlenen Sözen, daha sonra çocuklara pamuk şeker ve hediyeler dağıttı. Vatandaşlar ve çocuklar, bu güzel ortamı oluşturdukları için Başkan Sözen’e teşekkür ederek, çok güzel bir gün geçirdiklerini belirtti.

MNVG5841

ÇOCUKLARIMIZIN İSTEĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Kar-ne Şenliği’nin bu yıl büyük ilgi gördüğünü söyledi. Sözen, “Çocuklarımızdan gelen yoğun istek üzerine bu yıl sömestr tatilinde iki kez kar şenliği düzenlemiş olduk. Sarılar Mahallemizde düzenlediğimiz kar şenliğimizin ardından Atatürk Kültür Merkezi’miz önüne de kar getirterek döktürdük. Çocuklarımız ile kartopu oynamanın ve onları mutlu görmenin sevincini ve coşkusunu yaşadık. Onların gülüşleri ile enerji dolduk. Etkinliğimize katılan vatandaşlarımıza ve emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sarılar Kapalı Pazar yeri alanında vatandaşlarla bir araya gelerek, çocuklarla kartopu oynadı.

MNVG5929

“ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK”

Başkan Şükrü Sözen, çocuklarla bir arada olabilmek, onları mutlu etmek, yüzlerindeki tebessümü görebilmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyleyerek; "Çocuklarımızın yüzlerini güldürmek, onları mutlu etmek bizler için çok önemli. Yarıyıl tatili bitmeden onları karla buluşturmak istedik. Belki de hayatlarında hiç kar görmemiş çocukların da aralarında bulunduğu birçok çocuğumuzun eğlendiğini görmek bizler için de büyük mutluluk. Son derece keyifli bir ortamda çocuklarımızın mutluluğunu paylaştık. Bizler onlar için varız. Kar makinelerimiz 26 Ocak 2019 Cumartesi gününe kadar saat 11.00’den itibaren çocuklarımız için çalışacak. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde kent merkezimizde de kar şenliği düzenleyeceğiz” dedi.

MNVG6094

MNVG5939

3

MNVG6217

MNVG6319

MNVG5716

MNVG5669

Tarih: 04.02.2019