BAŞKAN SÖZEN’DEN EVSİZ AİLEYE KONTEYNER

BAŞKAN SÖZEN’DEN EVSİZ AİLEYE KONTEYNER

BAŞKAN SÖZEN’DEN EVSİZ AİLEYE KONTEYNER

Çolaklı Mahallesinde işten kovulup, evlerinden de atıldıkları için tarlada yaşamak zorunda kalan 5 kişilik ailenin imdadına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yetişti.

Başkan Sözen, eşyalarını taşıdıkları tarlalarında yaşam mücadelesi veren aileye konteyner yardımında bulundu

3-1

Çolaklı Mahallesinde çalıştıkları sitedeki işten çıkarıldıkları için, evlerinden de kovulan 5 kişilik aile, eşyalarını taşıdıkları tarlada yaşam mücadelesi veriyordu.

DSC_0807Çağlayan Halilibrahimoğlu, diyaliz hastası ve ayağı kırık olan eşi ile 1’i engelli 3 çocuğuyla kendileri için uzanacak yardım elini bekliyordu. Gidecek bir yerleri olmadığı için eşine ait tapusu olmayan tarlada 5 gündür açıkta yaşayan ailenin imdadına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yetişti. Durumu öğrenen Başkan Şükrü Sözen, ailenin kalmaları için acilen içinde WC ve banyosu bulunan büyük bir konteyner temin ederek aileye gönderdi. Manavgat Belediyesi ekipleri, konteynerı tarlanın içine büyük bir itinayla yerleştirdi. Konteynerı Çağlayan Halilibrahimoğlu’na Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan teslim etti.

DSC_0797 Geçici de olsa bir eve kavuşan aile oldukça sevinerek Başkan Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, ailenin kullanabilecekleri beyaz eşya, ev eşyaları ile yiyecek, içecek desteğinde de bulunacaklarını söyledi. Halilibrahimoğlu, “Başkanımıza duyarlılığı için teşekkür ederim. En azından başımızı sokacak bir evimiz oldu. Belediyemizden Allah razı olsun” dedi.