BAŞKAN AMCADAN TANITIM HEDİYESİ

DSC_5108

BAŞKAN AMCADAN TANITIM HEDİYESİ

Ulusal bir kanalda yayınlanan programda Manavgat'ın yöresel yemeklerini tanıtan, Ümeyir Başdar ve kardeşi Zümranur Başdar'a Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen bisiklet ve paten hediye etti.

Ulusal bir kanalda yayınlanan ''Büyümüşte Şef Olmuş'' isimli programda Manavgat'ın yöresel yemeklerini tanıtan, Ümeyir Başdar ve kardeşi Zümranur Başdar'ı Başkan Sözen makamında ağırladı. Misafirleri kapıda karşılayan Başkan Sözen'e miniklerde kendi yaptırdıkları plaketi takdim etti. Katıldıkları programda Manavgat'ın tanıtımına katkı sağladıkları için başkan amcaları da bisiklet ve paten hediye etti.

DSC_5107

Hediyelerle mutluluğa boğulan miniklerin babası Birkan Başdar, kendilerine her zaman destek veren Başkan Sözen'e teşekkür ederek, ilerleyen günlerde çekimleri 15 gün devam edecek bir program daha olacağını belirtti. Tarihiyle ve doğasıyla Dünya'nın en güzel kentlerinden biri olan Manavgat'ın tanıtımına katkıda bulunan herkese teşekkür eden Başkan Sözen, '' Yarınımızın büyükleri olan miniklerimize inancımız her zaman sonsuz. Görev sürem boyunca her zaman onların yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim. Bundan sonra ki çalışmalarında da küçük kardeşimize başarılar diliyorum'' dedi.

DSC_5100

DSC_5094