AYDINEVLER MUHTARLIK BİNASI’NI YENİLİYOR

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ AYDINEVLER MUHTARLIK BİNASI’NI YENİLİYOR

Manavgat Belediyesi, mahalle sakinlerine daha modern ve çağdaş bir ortamda hizmet verilmesini sağlamak amacıyla 2001 yılından bu yana kullanılan Aydınevler Mahallesi Muhtarlık Hizmet Binası’nda tadilat çalışması başlattı.

Kent genelinde muhtarlık binası sayısını hızla arttıran Manavgat Belediyesi, tadilat çalışmasını planlanandan kısa sürede tamamlayarak mahalle halkının hizmetine sunacak. 25 m2’lik alanda gerçekleşen çalışmada mevcut muhtarlık binası korunurken, projeye iç ve dış mekan düzenlemesi de ilave edildi. Manavgat Belediyesi’nin kent halkına modern hizmet sunulması amacıyla modern muhtar evi çalışmasından dolayı mutlu olduğunu belirten Aydınevler Mahallesi Muhtarı Tahsin Yılmaz, tüm mahalle sakinleri adına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

DEVAM EDİYOR (2)

DEVAM EDİYOR (4)

ESKİ HALİ (2)

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkının çağdaş bir ortamda hizmet alabilecekleri muhtarlık hizmet binasının sayılarını arttıracaklarını söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “ 2001 yılından bu yana Aydınevler Mahallemizdeki vatandaşlarımıza hizmet veren muhtarlık binamızı kötü görüntüsünden kurtararak mahallemize yakışır bir şekilde hizmet verebilecek bir yapıya kavuşturmak istiyoruz. Muhtarlık binamız mahallemize ve muhtarımıza şimdiden hayırlı olsun. Tüm halkımızın modern ve çağdaş bir ortamda hizmet alabileceği muhtarlık binalarını aynı hızla yapmaya devam edeceğiz” dedi.

al

af