MANAVGAT BELEDİYESİ’NİN ANNE BABA AKADEMİSİ SONA ERDİ

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NİN ANNE BABA AKADEMİSİ SONA ERDİ

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde Anne-Baba Akademisi projesinin sertifika töreni gerçekleşti. Düzenlenen törende akademiyi bitiren aileler ve eğitimcilere belgeleri teslim edildi.

Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi Anne Baba Akademisi’ndeki eğitim 8 hafta sürdü. Eğitimde ailelerin daha sağlıklı çocuk yetiştirmesi adına bilgilendirme semineri yapıldı. Aileler, anne baba hataları, cinsel eğitim ve yaklaşım modelleri gibi konularda eğitim aldı. Uzman Psikolog Tuğçe Şahbaz ve Psikolog Özlem İnce işbirliğinde gerçekleşen eğitim sonunda 34 veliye katılım sertifikası verildi. Seminere katılan aileler, eğitimlerin hayatlarını olumlu yönde etkilediklerini söyleyerek, kendilerine bu imkanları sağlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkürlerini iletti.

7K4A2549

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Talepler doğrultusunda Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezinde bu tarz eğitimlerin devam edeceği belirtildi. Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nden yaralanmak isteyen vatandaşlar, 0242 742 60 03 numaralı telefondan ya da Yukarı Hisar Mahallesi 7135 Sok. No:1 adresinden bizzat başvuru yapabiliyor.

7K4A2560

7K4A2687

7K4A2676

7K4A2691