AKM’DE TİYATRO RÜZGARI

BACANAK B¦- BAK OYUNU CUMA G+£N+£ AKM'DE

AKM’DE TİYATRO RÜZGARI

Manavgat Belediyesi’nin büyük yatırımlarından biri olan Atatürk Kültür Merkezi, açıldığından bu yana kentin kültür ve sanat gelişimine büyük katkıda bulunuyor.

Manavgat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her hafta bir tiyatro eserinin ücretsiz olarak gösterime sunulduğu Atatürk Kültür Merkezi, Manavgat halkından da büyük ilgi görüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki etkinliklerin her geçen gün artırılarak kent hayatına canlılık katmayı hedeflediklerini söyledi.

CUMA GÜNÜ “BACANAK Bİ BAK”

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi önümüzdeki hafta sahnelenecek tiyatro gösterileriyle de canlılık yaşamaya devam edecek. 13 Şubat 2015 Cuma günü senarist ve oyuncu Ayhan Rüzgar’ın “Bacanak Bi Bak” isimli Stend-Up gösterisi Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak tiyatro severlerle buluşacak. Saat 20.00’de başlayacak olan tiyatro oyununda, Ayhan Rüzgar, Manavgat’ın köylerinden derlediği öyküleri mizahi bir dille seyircilere aktaracak.

Diren tiyatro

19 ŞUBAT’TA “DİREN”

Samsun Sanat Tiyatrosu’nun toplumsal olayları konu alan “Diren” isimli müzikal oyunu ise, 19 Şubat 2015 Perşembe Günü Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde sanatseverlerin karşısına çıkacak. Işık Kansu'nun yazdığı, Yaşar Gündem'in yönettiği 'Diren' isimli oyunda günümüzde toplumun yaşadığı olaylar konu edilecek. Samsun Sanat Tiyatrosu oyuncularının saat 20.00’den itibaren sahneye koyacağı “Diren” isimli oyununun Manavgat halkından büyük ilgi görmesi bekleniyor.