Manavgat Belediyesinden 19 Mayıs Kutlaması
Manavgat Belediyesinden 19 Mayıs Kutlaması
![Manavgat Belediyesinden 19 Mayıs Kutlaması](https://www.manavgat.bel.tr/anasayfa/thumb.php?resim=etkinlikkucuk/etkinlik_11.jpg&tur=etkinlik&boyut=278:186)
Belediyemizce hazırlanan kutlama programı 17:00`de Perşembe Pazarından başlayarak Gülveren Caddesi,Güllük Caddesi,Demokrasi Bulvarı ve İbrahim Sözen Caddesi güzergahından devam ederek,Manavgat Stadında sona erdi.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`in Atatürk Devrim ve İnkilaplarına yakışan,Manavgatlılara yakışan bir kutlama olması temennisi ile başlayan kutlamalar büyük bir coşkuyla kutlandı.
![Manavgat Belediyesinden 19 Mayıs Kutlaması](https://www.manavgat.bel.tr/anasayfa/thumb.php?resim=etkinlikkucuk/etkinlik_11_2.jpg&tur=etkinlik&boyut=260:186)
![Manavgat Belediyesinden 19 Mayıs Kutlaması](https://www.manavgat.bel.tr/anasayfa/thumb.php?resim=etkinlikkucuk/etkinlik_11_3.jpg&tur=etkinlik&boyut=260:186)