TUĞBA ÖZAY’DAN SEVİMLİ DOSTLARA ANLAMLI HEDİYE

_NVG4133

TUĞBA ÖZAY’DAN SEVİMLİ DOSTLARA
ANLAMLI HEDİYE

Ünlü sanatçı ve manken Tuğba Özay, Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi’nde ki kediler için kedi kumu ve mama bağışladı.

Toplumsal konulara, doğaya ve hayvanlara yaptığı sosyal projeler ile anılan ünlü sanatçının hayvan barınağı ziyaretine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’de eşlik etti. 400 litre kedi kumu ile 750 kg ağırlığında kedi mamasıyla sevimli dostları unutmayan sanatçı Özay, hayvan barınağını gezerek Başkan Şükrü Sözen’den yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

_NVG4133

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, tüm Manavgat halkı ve hayvan severler adına Tuğba Özay’a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketini takdim etti. Hoş sohbetin ardından Manavgat aşığı olduğunu belirten Tuğba Özay, Manavgat’ta uzun yıllardan beridir yaşadığını dile getirerek, Başkan Şükrü Sözen’in hizmetlerinin ve projelerinin aşık olduğu kente artı değer kattığını ifade etti. Özay, “ Doğayı ve yaşamı seven birisi olarak hep ifade ettiğim gibi hepimiz elimizden geldiği kadarıyla tüm canlılar için emek harcamamız gerektiğine inanıyorum. Manavgat’ta yaşayan birisi olarak sadece hayvanlarımızla ilgili çalışmalarla değil caretta caretta ve doğada ki çöp toplama kampanyalarıyla da destek vermeye çalışıyoruz. Allah’ın sessiz kullarına katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bizlere. Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’in de doğaya ve hayvanlara destek veren çalışmalar yaptığını biliyoruz ve takip ediyoruz. Kendisine hizmetlerinden ve projelerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

_NVG4256

Başkan Şükrü Sözen ise, “ Sanatçımız Tuğba hanımın birçok insana örnek teşkil edecek bir şekilde hayvanlarımıza bağış yapmasından dolayı oldukça mutluyuz. Amacımız farkındalık yarabilmek, doğada yaşayan her canlıyı sahiplenmesini ve onlarında bizlerle aynı ortamda yaşadığını hissettirebilmek. Dünyanın en güzel kentinde yaşıyoruz. Burada yaşayan insanlar olarak burada doğasına, ağacına, ırmağına, sahiline, carettasına ve sokak hayvanlarına duyarlı olmalıyız. Tüm bu unsurlar yaşamımızın bir parçası ve bizler bir bütün halindeyiz. Tuğba hanımın da carettalarla ilgili duyarlılık gösterdiğini de sokak hayvanlarına da farkındalık yaratan projelere imza attığını biliyoruz. Desteklerinden ve katkılarından dolayı Manavgat halkımız ve tüm hayvanseverler adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

_NVG4219

_NVG4210

_NVG4145