MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SOKAĞA ÇIKAN GENÇLERE MASKE

0101

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SOKAĞA ÇIKAN GENÇLERE MASKE

Manavgat Belediyesi, 15 Mayıs Cuma günü 11.00-15.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılan 15 ile 20 yaş arasındaki gençlerin gönül rahatlığı ile dışarıda gezebilmelerini sağlamak için Atatürk Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı önünde kurduğu stantlarda maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Saat 11.00 itibariyle cadde ve sokaklarda özgürce gezen gençler, Manavgat Belediyesi’nin maske dağıtımından dolayı oldukça memnun olduklarını dile getirerek Manavgat Belediyesi çalışanlarına ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise yaptığı açıklamada gençlerin uzun bir aradan sonra sokağa çıkmalarının mutluluğunu birlikte yaşadıklarını belirterek maske dağıtımını onların sağlığını korumak amacıyla gerçekleştirdiklerini söyledi.

_NVG7007

Başkan Şükrü Sözen, “ 15 ile 20 yaş arasındaki çocuklarımızın uzun bir aradan sonra sokaklarımızda özgürce gezmesini görmek bizleri de oldukça mutlu etti. Onların sağlıklı ortamda gönül rahatlığıyla gezebilmeleri amacıyla belediyemiz, Atatürk Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı önünde maske dağıtımı gerçekleştirdi. Manavgat Belediyesi, kentte yaşayan bütün vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği için gerekli bütün çalışmaları gerçekleştirmeye devam edecektir.” dedi.

_NVG7015

_NVG7019

_NVG7032

_NVG7038