Manavgat Protokolü Eskişehir`e Gitti

9

Manavgat`ta bir üniversite kurulması için Kaymakam Hacı İbrahim Türkoğlu ve Belediye Başkanvekili İbrahim Halimoğlu`nun başlattığı girişimler, tüm hızıyla devam ediyor.

Manavgat`ta bir üniversite kurulması için Kaymakam Hacı İbrahim Türkoğlu ve Belediye Başkanvekili İbrahim Halimoğlu`nun başlattığı girişimler, tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın`ı Manavgat`ta ağırlayan Türkoğlu ve Halimoğlu, şimdi de meclis üyeleri ve bazı sivil toplum örgütü temsilcileriyle birlikte incelemelerde bulunmak amacıyla Eskişehir’e gitti. Eskişehir`deki kentleşme ve üniversite yerleşkelerini incelemek, üniversitenin kentin gelişimine nasıl katkı yaptığını görmek amacıyla bugün otobüsle yola çıkan ekip içinde şu isimler yer aldı. Manavgat Kaymakamı Hacı İbrahim Türkoğlu, Manavgat Belediye Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu, Oymapınar Belediye Başkanı Tevfik Güven, Kızılot Belediye Başkanı Mustafa Keçer, MATSO Başkanı Şükrü Vural, MASİAD Başkanı Ahmet Boztaş, Belediye Meclis Üyeleri Osman Tümbül, Hasan Öğrekçi, Nuray Kara, Sema Ecevitoğlu, Yusuf Sönmez, İzzet Şeker, Hasan Şekerlisoy, Mahmut Öz, Niyazi Ünal, Halil Çınar, Derya Kaya, Namık Akın, Abdullah Uğur, Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Manavgat Belediyesi Eski Başkanı Akay Şenel, Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Kişioğlu, Belediye Avukatı İbrahim Acar, Belediye Personeli Ezgi Zor.
Dün Manavgat Belediye Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu ve belediye meclis üyeleriyle yapılan paylaşımlarla devam etti. Eskişehir gezisinin 2 gün süreceği ve ekibin Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen`i ve Rektör Prof. Davut Aydın`ı da ziyaret ederek birer plaket sunulacağı belirtildi.