MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

11

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

Manavgat Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla belediye bünyesindeki eğitim neferleri için kutlama yemeği düzenlendi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye bünyesindeki öğretmenler ile bir otelde organize ettikleri Öğretmenler Günü yemeğinde bir araya geldi. Manavgat Belediyesi’nin kreş, çocuk kültür merkezi, aile eğitim merkezi, kız öğrenci ve erkek öğrenci misafirhanesi, gençlik merkezi birimlerindeki öğretmenler, kutlama yemeğinde bir araya gelerek, güzel bir akşam geçirdi.

7K4A0468

ÖĞRETMENLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Düzenlenen yemekte konuşan Başkan Sözen; “Çalışma arkadaşlarımın içinde sizler çok özel bir yerdesiniz. Temsil ettiğiniz yerler, kurumlar, çocuklarımızın yetiştirilmesi, gençlerimizin yetiştirilmesi ve onların sahiplenilmesi anlamında çok özel bir noktadasınız. Onun için sizler Manavgat Belediyesi ve benim için çok farklı bir yerdesiniz. Bu ailenin bu kadar geniş olduğunu bir kez daha fark ettim. Çok güzel, çok büyük bir aileyiz. Böylesine güzel bir ekibe sahip olmak, böylesine nezih insanları bir arada görmek beni bir kez daha mutlu etti. Manavgat Belediyesi çok yoğun bir belediye, burada görev yapmak meşakkatli, heyecan gerektiren ve algıların açık olmasını gerektiren bir belediyedir.

7K4A0489

Her birinize yol arkadaşım demekten gurur duyduğum bir duruşunuz var. Böylesine bir kadroyu sıcak tutmak, dinamik kılmak da idarecilerimizin başarısıdır. Bu bağlamda, benimle birlikte aynı anlayışta olan, sizlerle güzel bir çalışma sistemi kurgulayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar hem kente, hem çocuklara hem Manavgat Belediyesi’ne yapmış olduğunuz katkılardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından yemeğe katılan öğretmenler gönüllerince eğlendi.Başkan Sözen ayrıca 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, Manavgat Cumhuriyet Meydanı’ndaki çelenk sunma ve Atatürk Kültür Merkezi’ndeki kutlama programına katılarak, öğretmenler ile bir araya geldi.

7K4A0497

7K4A0573

7K4A0741

7K4A0794

Tarih: 26.11.2018