BAŞKAN SÖZEN, ODA BAŞKANLARINI AĞIRLADI

Untitled-1

BAŞKAN SÖZEN, ODA BAŞKANLARINI AĞIRLADI

Manavgat’ta görev yapan oda ve Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Başkanları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

7K4A9758

Başkan Sözen, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Salim Aksoy, Manavgat Seyyar ve Sabit Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Manavgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Muammer Ünal, Manavgat Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Aydın, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Özcan ve Manavgat Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Odası Başkanı Abdullah Akça’yı makamında ağırladı.

7K4A9760

İŞBİRLİĞİNİN ÖNEMİ

Gerçekleşen ziyarette STK ve oda başkanları Başkan Sözen’e iade-i ziyarette bulunduklarını belirterek, kenti daha ileriye taşıma noktasında iş birliği içerisinde hareket etmenin önemini vurguladı. Başkan Sözen ise odalar ve Sivil Toplum Kuruluşları’nın desteklerini her zaman hissettiklerini söyleyerek; “Bir kentin can damarları STK’lardır. Destekleri ve işbirlikleri ile kente hizmet noktasında Manavgat’taki oda başkanlarımızla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Hepsi birbirinden değerli ve çalışkan başkanlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret, fikir alışverişinin ardından sona erdi.

7K4A9762