MUHTARLAR ÇALIŞTAYDA SÜMER EZGÜ İLE EĞLENDİ

MUHTARLARA MUHTE+ŞEM GECE (9)

MUHTARLAR ÇALIŞTAYDA SÜMER EZGÜ İLE EĞLENDİ

Manavgat Belediyesi’nin Afyon Sandıklı’da düzenlediği 2 günlük Muhtarlar Çalıştayı’na katılan Manavgat bölgesindeki 106 mahalle muhtarı, kendileri için düzenlenen gala gecesinde gönüllerince eğlendi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in de katıldığı gala gecesinde ünlü halk müziği sanatçısı Sümer Ezgü sahne alarak en güzel türkülerini mahalle muhtarları için söyledi.

Geceye eşleri ile gelen muhtarlar, kimi zaman Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile oynadı, kimi zaman da sahneye çıkarak ünlü sanatçı Sümer Ezgü ile birlikte türkü söyledi. 2 saat boyunca sahnede kalan Sümer Ezgü, demokrasinin temel taşı olan muhtarları bir araya getirdiği için Başkan Sözen’e teşekkür etti. Gecede en çok alkışı, söylediği türkülerle beğeni toplayan Sırtköy Mahallesi muhtarı Mehmet Çil aldı. Mehmet Çil’i türkü söylemesi için sahneye çıkaran Sümer Ezgü çaldığı davulla eşlik etti.

MUHTARLARA MUHTE+ŞEM GECE (11)

MUHTARLARA MUHTE+ŞEM GECE (2)

Gecenin sonunda Türk bayrağı ile hep birlikte 10. yıl marşı söylendi. Ardından günün anlamı için gelen pastayı ise Başkan Sözen ve muhtarlar hep birlikte kesti. Katıldıkları çalıştayı mutlu ve unutamayacakları bir gece ile sonlandıran muhtarlar, bu organizasyonu düzenleyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

MUHTARLARA MUHTE+ŞEM GECE (4)

MUHTARLARA MUHTE+ŞEM GECE (3)