MANAVGAT BELEDİYESİ CİTY EXPO’DA ANTALYA CITY EXPO 16-18 MA

manavgatbelediyesi

MANAVGAT BELEDİYESİ CİTY EXPO’DA ANTALYA CITY EXPO 16-18 MART 2016’DA KAPILARINI AÇIYOR!

Tüm yeni teknolojilerin sergileneceği Antalya City Expo - Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 16 - 18 Mart 2016 tarihlerinde 6. Yılında Türkiye Belediyeler Birliği’nin çatısı altında ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde Antalya Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerine kapılarını tekrar açıyor.

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak. Yurtdışından kardeş belediyeler ve tüm büyükşehir belediye başkanları davet edilecek. Özellikle Körfez ülkeleri ve Kuzey Afrika’dan belediye başkanları ve yöneticiler heyetler halinde ağırlanarak Türkiye’deki belediyelerle delegeler arasında görüşmeler sağlanacak.

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, fuarın önceki senelere oranla daha büyük bir ivme kaydedeceğini ve bölgede bir marka belediye fuarı olma yolunda emin adımlarla ilerlendiğini ifade etti. Tütüncü, fuarda belediyecilik anlamında akıllı şehir, teknoloji, inovasyon konseptiyle bir dizi seminerlerin de düzenleneceğini ifade ederek Antalya City Expo’nun bir ticaret fuarından fazlası olduğunu ve bir belediyecilik platformu haline geleceğini söyledi.

16-18 Mart 2016 tarihlerinde altıncısı düzenlenecek olan Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, 1500 kişisi Belediye, Vali, Kaymakam, Kamu Kurum ve Kuruluşların Başkanları, başkan yardımcısı ve birim amirleri, İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve yardımcıları, satın alma daire başkanları olmak üzere şimdiye kadar toplamda 13.450 kişi tarafından ziyaret edildi.

Fuar Hakkında Detaylı Bilgi İçin;

www.antalyacityexpo.com

Marketing Departmanı:

Nazmiye YILMAZ

Telefon: +90 216 575 28 28 /244

Email: [email protected]