MANAVGAT’TA ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

Untitled-1

MANAVGAT’TA ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, merkezde ve kırsal mahallelerde başlattığı sıcak asfalt seferberliğini, tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediyesi ekipleri, kentte girmedik sokak, girmedik cadde kalmamacasına bozulan bütün yolları yenilemek için gece gündüz, canla başla çalışıyor.

Belediyenin duyarlı çalışmaları, vatandaşı da oldukça memnun ederken, çalışma yapılan yerlerdeki mahalle sakinleri, hizmetleri için Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür ediyor. Başkan Şükrü Sözen, çalışmaların devam ettiği mahalleleri ekibiyle birlikte ziyaret ederek mahallelilerin dilek ve şikayetlerini de dinliyor. Mahalle muhtarları ile koordineli bir şekilde yapılan çalışmalar, iş planı doğrultusunda yürütülüyor. Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kavaklı Mahallesi, Kızılağaç Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Milli Egemenlik Mahallesi, Yukarıpazarcı Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Dolbazlar Mahallesi, Şişeler Mahallesi ve Dikmen Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları yaptı.

KIZILA¦ŞA+ç (2)

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, merkez ve kırsal mahallelerdeki asfalt çalışmalarının, iş planı doğrultusunda tüm hızıyla devam ettiğini dile getirdi. Başkan Şükrü Sözen, “Örnek, Aşağıpazarcı, Kasaplar, Evrenleryavşı, Kavaklı Mahallesi, Kızılağaç Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Milli Egemenlik Mahallesi, Yukarıpazarcı Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Dolbazlar Mahallesi, Şişeler Mahallesi ve Dikmen Mahallesi’ndeki çalışmalarımızı tamamladık. Belediyemizce belirlenen ve acil ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturduğumuz iş planlamasına göre çalışmalarımız devam edecek. Sıcak asfalt çalışmalarımızda bizlere destek veren değerli muhtarlarımıza, mahalle sakinlerimize ve tüm halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YUKARIPAZARCI

KAVAKLI +çAR+ŞAMBA PAZARI

D¦-KMEN

+çA¦ŞLAYAN MAHALLES¦- ZEYNEL +ŞENOL K+ûPR+£S+£ YOLU (2)

KIZILA¦ŞA+ç

M¦-LL¦- EGEMENL¦-K CUMA PAZARI

M¦-LL¦- EGEMENL¦-K (1)

BAH+çEL¦-EVLER