MANAVGAT BELEDİYESPOR’DA TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

tek hedef

MANAVGAT BELEDİYESPOR’DA TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK

Bölgesel Amatör Ligi’nde sahaya şampiyonluk parolasıyla çıkacak olan Manavgat Belediyespor, 24 Eylül Pazar günü Karaman Belediyespor’la deplasmanda mücadele edecek

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligi’nde şampiyon olarak 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Manavgat Belediyespor, ilk mücadelesinde Karaman Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. 24 Eylül Pazar günü saat 15.00 Karaman Kemal Kanaş Stadyumu’nda oynanacak mücadeleyi Müjdat Duman yönetecek.

7K4A2821

7K4A3985

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in destekleriyle fırtınalar yaratan takım bu sene de ligde üstün performans sağlayarak 3. Lige çıkmak istiyor. Yeni sezon öncesi Direktör Harun Aydoslu yönetiminde 12 dış transfer ile kadrosunu güçlendiren takımda tüm hazırlıklar tamam. Tek hedefin şampiyon olarak 3. lige çıkmak olduğunu belirten Başkan Sözen, “Sezon boyunca zorlu mücadelelerin bizleri beklediğinin farkında olarak takımımızı güçlendirmek adına önemli adımlar attık. Takımımızın kendine yakışanı yaparak çok iyi bir mücadele ortaya koyacağından eminim. Bu mücadelenin sonucunda ise galibiyeti alarak tüm Manavgat halkını gururlandırmayı başaracak. 24 Eylül Pazar günü saat 15.00’de Karaman Kemal Kanaş Stadyumu’nda Karaman Belediyespor’la mücadele edecek takımımıza başarılar dilerim. Tüm Manavgat halkını ve spor sever vatandaşlarımızı hep birlikte takımımızı desteklemeye davet ediyorum '' dedi. Maçı izlemek isteyen Manavgatlılar için ise 24 Eylül Pazar günü saat 10.00’da Atatürk Kültür Merkezi önünden araç kaldırılacağı açıklandı.

7K4A3986

7K4A4023