MANAVGAT BELEDİYESPOR’DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESPOR’DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) şampiyonluk parolasıyla çıkan ve gerçekleştirdiği yıldız transferlerle tüm dikkatleri üstüne çeken Manavgat Belediyespor, Süper Lig takımı Alanyaspor ve Antalyaspor U21 takımlarıyla hazırlık maçı yaptı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatı üzerine şampiyonluk için gerekli tüm çalışmaları yapan Manavgat Belediyespor, hazırlık maçlarında gösterdiği performans ile göz doldurdu.

7K4A6265

Hazırlık maçlarını Süper Lig takımlarının U21 takımlarıyla gerçekleştiren Belediyespor, her iki müsabakadan da 2-2’lik skorlarla ayrıldı. Tüm futbolcuların kendini gösterme şansı elde ettiği müsabakalarda, genç takım oyuncuları da mücadele etti. Maçlara gelerek takımın durumunu yerinde inceleyen Başkan Sözen, hazırlık maçlarının devam edeceğini belirterek, “Yeni sezonu şampiyon olarak tamamlayıp 3. Lige çıkmak için gereken azmi ve takım ruhunu oluşturduğumuzu düşünüyorum. Takımımız sabah ve akşam olmak üzeri iki antrenman yaparak çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hedefimiz şampiyonluk” dedi.

DSC_4149

DSC_4163