MANAVGAT BELEDİYESİ’NE 2 ÖDÜL

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE 2 ÖDÜL

Manavgat Belediyesi Akdeniz Belediyeler Birliği(AKBB)’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle birden layık görüldü. Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi ve Manavgat Kent Meydanı projeleri başarılı bulunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ödülleri Manavgat halkı adına aldı.

Manavgat Belediyesi’nin insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı ile geliştirdiği projeler, ödüllerle taçlandırılmaya devam ediyor. Manavgat Belediyesi Akdeniz Belediyeler Birliği(AKBB)’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle birden layık görüldü. Yarışmada Manavgat Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi projesi İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler Kategorisi’nde, Etüd Proje Müdürlüğü’nün Manavgat Kent Meydanı projesi ise Peyzaj, Plalama,Tasarım ve Uygulama Projeleri kategorisinde yine 3.’lük ödülüne layık görüldü.

Manavgat belediyesine 2 ödül (1)

Mimar Sinan Kongre Merkezi’nden düzenlenen ödül törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları Levent Ardıç, Mustafa Ceylan, Sosyal İşler Müdürü Saffet Nergiz, Etüd Proje Müdürü Gülbahar Budak’ın yanı sıra projelere emeği geçen personel de katıldı. Başkan Sözen, ödülleri Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün elinden sahneye ekibiyle birlikte çıkarak aldı. Başkan Sözen, Manavgat’ın gelişimi adına hayata geçirilen projelerin ödüllerle taçlandırılmasının kendisini ve ekibini onurlandırdığını belirtti. Başkan Sözen, “Ödüllerimizin gerçek sahibi her zaman birlikte yürüdüğümüz Manavgat halkıdır. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Manavgat belediyesine 2 ödül (4)

_NVG1468

Manavgat belediyesine 2 ödül (5)