MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AŞAĞI PAZARCI’YA KALDIRIM

A+şa¦ş¦- pazarc¦- kald¦-r¦-m +ğal¦-+şmas¦- (3)

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AŞAĞI PAZARCI’YA KALDIRIM

Manavgat Belediyesi sona yaklaşılan Pazartesi Pazarı inşaatı etrafında yer alan sokakları da yenileme çalışması başlattı. Kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmaları, Aşağı Pazarcı Mahallesi 1005 sokakta tüm hızıyla devam ediyor

Pazartesi Pazarı etrafında

Manavgat Belediyesi, inşaatı bitme aşamasına gelen Pazartesi Pazarı çevresinde esnafın yoğun ticaret yaptığı ara sokakları da yeniliyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aşağı Pazarcı Mahallesi 1005 Sokak’ta yoğun bir şekilde kaldırım ve yol düzenlemesi çalışmalarını başlattı. Hızla devam eden kaldırım çalışmalarıyla, büyüyen kent yapısıyla cazibe merkezi haline gelen Manavgat’ı bir kat daha güzelleştirecek.

A+şa¦ş¦- pazarc¦- kald¦-r¦-m +ğal¦-+şmas¦- (7)

Esnaf memnun

Büyük yatırımlarına hız kesmeden devam eden Manavgat Belediyesi, Pazartesi Pazarı Meydan Düzenlemesi’nin de bulunduğu alanda yaptığı çalışmayla, önümüzdeki turizm sezonundan büyük beklentisi olan esnafın yüzünü güldürecek. Bölge esnafı Manavgat Belediyesi’nin yatırımlarından dolayı Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür ederken, çalışmaların kendilerini mağdur etmeden sürdürülmesinden de övgüyle bahsetti.

A+şa¦ş¦- pazarc¦- kald¦-r¦-m +ğal¦-+şmas¦- (4)

Bozulan yol ve kaldırımlar yenileniyor

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Pazartesi Pazarı düzenleme çalışmalarımız hızla devam etmekte. Çok yakında bu büyük yatırımımızı tamamlayarak hizmete açacağız. İnşaat çalışmaları sırasında Pazartesi Pazarı etrafında bozulan yollarımızı da düzenleme kapsamına aldık. Aşağıpazarcı Mahallesi’nde bu bozulan yol ve kaldırımlarımızı yeniden düzenleyerek esnafımıza ve bölgemize yakışır hale getireceğiz” dedi.

A+şa¦ş¦- pazarc¦- kald¦-r¦-m +ğal¦-+şmas¦- (6)