MANAVGAT BELEDİYESİ TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ 9 EYLÜL’DE

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ 9 EYLÜL’DE

Manavgat Belediyesi bu yıl sünnet ettirdiği 150 çocuk için muhteşem bir sünnet şöleni organize etti.Sünnet Şöleni kapsamında çocuklar gündüz şehir turu ve lunapark eğlencesi ve bot turuna katılarak, akşam da Boğaz Otel`de Hüseyin Kağıt konseri ile coşacak. Manavgat Belediyesi bu yıl sünnet ettirdiği 150 çocuk için 9 Eylül tarihinde muhteşem bir toplu sünnet şöleni organizasyonu yaptı.

9 Eylül`de yapılacak olan sünnet düğünü öncesinde çocukların çeşitli hastanelerde sünnet işlemleri gerçekleştirilmişti. Sünnet Düğünü öncesinde çocuklar A`dan Z`ye giydirilerek iyileşmeleri de beklendi. Manavgat Belediyesi sünnet düğününün çok güzel ve eğlenceli geçmesi için her türlü imkanı seferber etti. Belediyenin düğün organizasyonu Saat 15.00`da erkekliğe ilk adımlarını atacak olan çocuklar ve ailelerinin Atatürk Kültür Merkezi önünde toplanmasıyla başlayacak.

586A0103

ÇOCUKLAR HÜSEYİN KAĞIT İLE ÇOŞACAK

Atatürk Kültür Merkezi önünde Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile birlikte toplu fotoğraf çekimi ile başlayacak program, sünnet konvoyunun şehir turu ile devam edecek.Tüm çocuklar ve aileleri, Lunaparktaki soluk kesecek eğlencenin ardından Manavgat Irmağında düzenlenecek olan Bot turuna katılacak. Bot turu sonrasında ise çocuklar ve aileleri, yemeklerini yemek ve akşam eğlencesine katılmak için Boğaz Otel`e geçilecek. Akşam ise saat 19.30`da yine Boğaz Otel`de ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt, sünnet çocukları, aileleri ve Manavgat halkı için muhteşem bir konser verecek. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tüm organizasyonun eksiksiz olması için hazırlıklarını sürdürüyor.

IMG_6046

H+£SEY¦-N KA¦ŞIT