MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU’NDAN 23 NİSAN KONSERİ

DSC_3029

MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU’NDAN 23 NİSAN KONSERİ

Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi'nde verdiği konser ile müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir konser verdi. Müzik dinletisine Manavgat Belediyesi Başkanı Şükrü Sözen, birim müdürleri, koroda bulunan çocukların aileleri, vatandaşlar ve çok sayıda müziksever katıldı. 50 kişiden oluşan çocuk korosu, Tayfun Yılmaz yönetiminde çıktıkları sahnede tüm hünerlerini sergiledi.

DSC_3161

Türk Halk Müziği ve pop müziğin en sevilen eserlerini seslendiren çocuklar gecenin sonunda ayakta alkışlandı. Atatürk’ün “ Sevmek Yetmez Anlamak Lazım” pankartını açıp İzmir Marşı’nı söyleyen çocuklara Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’de eşlik etti. Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 23 Nisan konulu kompozisyon yarışmasında derece girenlere ödül veren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yarışmaya katılanlara emeklerinden dolayı teşekkür etti. Konser sonunda sahneye gelerek duygularını ifade eden Başkan Sözen, çocukları başarılı bulduğunu ifade ederek hayranlıkla dinlediğini söyledi. Sözen,“ Öncelikle çocuklarımızın korosunu daha önceden dinlemediğim için çok mahcup olduğumu ifade emek istiyorum. Çocuklarımız bize unutulmaz bir akşam yaşattı.

DSC_3161

Hepsinin gözlerinden öpüyorum. Geleceğimizin emin ellerde olduğunu gösterdikleri için hepsine teşekkür ediyorum” dedi. Koro eğitmeni Tayfun Yılmaz ise Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu’nun konserlerinin artarak devam edeceğini belirterek desteklerinden dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

DSC_3227