MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN'İN 14 ŞUBAT ME

586A5256 MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN'İN 14 ŞUBAT MESAJI

14 Şubat Sevgililer Günü, tüm dünyada kutlanan huzur, barış, sağlık ve sevgi içeren, insanları birbirine yaklaştıran çok özel bir gündür. Sevgi, umuttur, kaynaşmaktır, sabırdır, emektir, berekettir, hayattır.

Sevgi, yaşamaktır, en güzel duyguları paylaşmanın anahtarıdır. Bizi birbirimize yakınlaştıran duygudur sevgi. Mutlu olmanın yolu birbirimizi sevmekten geçer. Çünkü sevgi bütün güzelliklerin kaynağıdır.

Hayatımızın her alanında, her zaman sevgiyi egemen kılmalıyız. 14 Şubat günü bizim için bir fırsat olsun, sevgilerimizi paylaşmalı ve çoğaltmalıyız.

Bizim de sevgilimiz, sevdiğimiz, onun için emek harcadığımız, yaşadığımız yer MANAVGAT’tır. Bizim sevdiğimiz, bu ülkede özgürce yaşamımızı sağlayan ATATÜRK ve CUMHURİYET değerlerimizdir. Bu değerleri sevmek, korumak, sahip çıkmak bizim asli görevimizdir.

Manavgat bizim sevdamızdır. Manavgat’ımız Atatürk ve Cumhuriyet değerlerinin ışığında, sevgiyle, birliktelikle, barışla gelişecek, büyüyecek ve çok daha iyi konumlara gelecektir.

Sevmek kadar sevgiyi ifade etmek çok daha önemlidir. Manavgat’ımızda küçük, büyük, genç, yaşlı herkesin yaşantılarını sevgi üzerine inşa etmek ve bu sevgi, barış ve kardeşlik ortamının kalıcı olmasını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, “Bizim Sevdamız Atatürk ve Cumhuriyet değerleridir. Bizim Sevdamız Manavgat’tır” diyerek tüm hemşerilerimin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, tüm insanların birbirine sevgiyle yaklaştığı bir dünya dilerim.

Şükrü SÖZEN

Manavgat Belediye Başkanı