HAYDİ ÇOCUKLAR RESİM YAPMAYA

Untitled-1

HAYDİ ÇOCUKLAR RESİM YAPMAYA…

Çocuklarımızın yaşanabilir dünya hayalleri, temizlik araçlarımızla taşınıyor… 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla çocuklarımızın çevreye olan duyarlılıklarını arttırmak, onların yaşadıkları kentin güzelliklerini hayalleriyle beslemeleri ve bizlere öncülük etmeleri için düzenlediğimiz resim yapma projesine 5-13 yaş aralığındaki bütün çocuklarımızı katılmaya bekliyoruz.

Sevgili çocuklar,

Biz bu resimleri ne mi yapacağız? Bu resimlerinizi kentimizin temizliğinde kullandığımız arabalarımıza sizlerin isimleri ile basacağız ve sizin resimleriniz ve hayaliniz kentimizin dört bir yanında dolaşacak.

Sizlerden beklentimiz 35X50 veya 50X70 ebatlarında resim kağıdına keçeli kalem, suluboya veya pastel boya ile temiz bir çevre hayalinizi çizmeniz ve çizdiğiniz resminizle A4 ebadında bir kağıda adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, okul bilginiz ve ebeveynlerinizden birinin adı, onay imzası, telefon numarası ve adresinizle birlikte 05-20 Haziran 2020 tarihleri arasında Manavgat Belediyesi Halk Masa birimimize elden teslim etmeniz gerekmektedir.

Resimleri kullanılacak çocuklarımızın isimleri www.manavgat.bel.tr web sitesi Manavgat Belediyesi ve Belediye Başkanımız Sn. Şükrü Sözen’in resmi facebook onaylı sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Sevgili çocuklar siz bu kentin geleceği ve bizim en büyük motivasyonumuzsunuz. Evde kaldığınız bu günlerde sokaklar, parklar ve bizler sizi çok özledik hadi hep birlikte resim yapmaya…