BAŞKAN SÖZEN'DEN SÜNNET ÇOCUKLARINA ZİYARET

sünnet

BAŞKAN SÖZEN'DEN SÜNNET ÇOCUKLARINA ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Toplu Sünnet Şöleni kapsamında çeşitli hastanelerde sünnet ettirilen çocukları ziyaret etti.

Manavgat Belediyesi'nin bu yıl düzenleyeceği Toplu Sünnet Şöleni kapsamında kayıt yaptıran 150 çocuğun sünnet ameliyatları yapılmaya başlandı. Eylül ayında yapılacak olan düğün öncesinde kayıt yaptıran çocuklardan bir kısmı bugün çeşitli hastanelerde sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını attı.

7K4A8288

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sünnet olan çocukları hastanelerde ziyaret etti. Çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Sözen, korkup ağlayan çocuklara da moral verdi. Renkli görüntülere sahne olan ziyaret boyunca Başkan Sözen, çocuklar ve ailelerle sohbet edip espriler yaptı. Son derece hijyenik ortamda uzman doktorlar tarafından sünnet edilen çocuklar Başkan Amcalarını karşılarında görünce çok mutlu oldu. Manavgat Belediyesi'nin sünnet şenlikleri kapsamında Yaşam Hastanesi'nde 53, Eslem Hastanesi'nde 42, Anadolu Hastanesi'nde 20, Hisar Tıp Merkezi’nde 15, ve Akdeniz Hastanesi'nde de 20 çocuk, belediyece sünnet ettirildi. Başkan Sözen, 28 Ağustos tarihte düzenlenecek olan sünnet şenliklerine tüm Manavgat halkını davet etti.

7K4A8306