BAŞKAN SÖZEN’DEN MECLİS ÜYELERİNE BİRLİK BERABERLİK Y

BA+ŞKAN S+ûZEN'DEN MECL¦-S +£YELER¦-NE B¦-RL¦-K BERABERL¦-K KAYNA+ŞMA YEME¦Ş¦- (1)

BAŞKAN SÖZEN’DEN MECLİS ÜYELERİNE BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm belediye meclis üyeleriyle yeni yıl öncesi düzenlediği birlik, beraberlik, kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP, MHP ve Ak Parti’li belediye meclis üyeleri eşleri ile birlikte katıldı.

Siyasetten uzak, her beraber samimi bir ortamda yenen yemekte meclis üyeleri, sohbetler ederek hoşça vakit geçirdi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte ortak çalışarak Manavgat adına, halk adına hizmet ürettiklerini söyledi. Bu anlamda Manavgat Belediye Meclisi olarak başarılı ve verimli bir yıl geçirdiklerini dile getiren Başkan Sözen, katkıları için tüm meclis üyelerine teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, “CHP’lisi, AK Partilisi, MHP’li olsun, hangi siyasi görüşten olursak olalım biliyoruz ki, hepimizin ortak noktası Manavgat’tır. Aynı amaç için birleşerek hizmet üretiyoruz. Belediye meclisi olarak zaman zaman fikir ayrılıklarına düşsek de 2015 yılı içinde hep birlikte başarılı çalışmalara imza attık.

BA+ŞKAN S+ûZEN'DEN MECL¦-S +£YELER¦-NE B¦-RL¦-K BERABERL¦-K KAYNA+ŞMA YEME¦Ş¦- (3)

Her birinizin katkısı için teşekkür ederim. Dileğim, yeni yılda da Manavgat’ımız için yararlı olan hizmetlere katkı koymak. Bu gün birlik, beraberlik ve kaynaşmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonunda sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Manavgat Belediyesi ailesi olarak birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesini diliyorum” dedi. Yemeğe katılan belediye meclis üyeleri, anlamlı yemeği organize eden Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.