BAŞKAN SÖZEN’DEN 106 MUHTARA ANLAMLI HEDİYE

01

BAŞKAN SÖZEN’DEN 106 MUHTARA ANLAMLI HEDİYE

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kentte görev yapan muhtarları ağırlayan Başkan Şükrü Sözen, bu özel günlerinde 106 mahalle muhtarına, güzelleştirmek için çaba sarf ettikleri Manavgat fotoğrafının yer aldığı tablolardan hediye etti.

İlk olarak Cumhuriyet Meydanı’ndaki çelenk sunma töreninde muhtarlarla bir araya gelen Başkan Sözen daha sonra muhtarları makamında ağırladı. Muhtarları temsilen konuşan Muhtarlar Derneği Başkanı Aydınevler Mahallesi Muhtarı Tahsin Yılmaz; “Bu özel günümüzde bizleri ağırladığınız ve çalışmalarımızda bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

2-1

BAŞKAN SÖZEN’DEN ANLAMLI HEDİYE

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise; “Bu özel günde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler demokrasinin temel yapı taşları ve vatandaşı temsil noktasında en önemli noktadasınız. Bizler de elimizden geldiğince sizlerle işbirliği içerisinde hareket ediyor ve sizler sayesinde vatandaşlarımıza ulaşıyoruz. Tüm mahalle muhtarlarımıza başarılı çalışmalarının devamını diliyorum ve muhtarlar gününü kutluyorum” diye konuştu. Toplantı sonunda ise Başkan Sözen tarafından 106 mahalle muhtarlarına Manavgat’ın havadan çekilmiş fotoğrafının yer aldığı tablolar hediye edildi.

3

4

7K4A2426

7K4A2454