MANAVGAT TOROS ET’TE 1 AYDA 14 TON ET SATILDI

Untitled-1

MANAVGAT TOROS ET’TE 1 AYDA 14 TON ET SATILDI

Manavgat Belediyesi tarafından 7 Şubat 2020 tarihinde açılışı yapılarak faaliyete geçirilen Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası, hizmete girmesinin ardından Manavgat halkının büyük ilgisi ile talebi ile karşılaştı.

Pazartesi Pazarı içindeki mağazada 1 aylık süreçte 4 bin 733 kilogram dana kuşbaşı, 8 bin 75 kg, dana kıyma ve bin 307 kg dana sucuğunun satışıyla birlikte toplamda 14 ton 115 kg’lık et satışı yapıldı. Ayrıca kent halkı Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası’nda satışı yapılan çiğ ari inek sütünden de 3 bin 440 kilogram da süt satışı gerçekleştirdi.

_NVG8908

Manavgat halkı böylesine güzel halkçı bir hizmete imza attığı için Başkan Şükrü Sözen’e teşekkür ederken Başkan Şükrü Sözen ise kar amacı gütmeyen projenin Manavgat halkı tarafından büyük ilgi görmesinden dolayı duyduklarını mutluluğu dile getirdi. Başkan Sözen, “ Manavgat halkımızın sağlığı, güvenliği ve bütçesine uygun bir şekilde alışveriş yaptığı Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağaza’mız, hizmete girmesinin ardından 1 aylık süreçte 14 ton et satışı gerçekleştirdi. Kar amacı gütmeden halkımızın hizmetine açtığımız mağazamızda, halkımızın kaliteli hizmet alması en önemli önceliğimiz arasında yer alıyor. Mağazamız tekrar Manavgat halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Kent halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

_NVG9341

_NVG8844

_NVG9270

_NVG9072